Loading data...
Loading...

NISSAN

NV200 / EVALIA Autobus

1.5 dCi 110 (M20, M20M) (110KM / 81kW)

2011/04 -

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Regulator do NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 110KM

5 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Regulator napięcia
BOSCH f 00m a45 237

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:f 00m a45 237
 Pasuje do:  NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 110KM
158,09 zł (w tym 23% VAT)
128,53 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0063(bosch)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063(bosch)
Napięcie [V] 12
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 110KM
135,15 zł (w tym 23% VAT)
109,88 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0063s

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063s
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 110KM
80,11 zł (w tym 23% VAT)
65,13 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0063

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 110KM
102,08 zł (w tym 23% VAT)
82,99 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 110KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne