Loading data...
Loading...

RENAULT

CLIO II (BB_, CB_)

1.5 dCi (B/C2J) (68KM / 50kW)

2004/08 - 2012/12

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Regulator do RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM

10 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Regulator napięcia
AS-PL are0082

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0082
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
126,80 zł (w tym 23% VAT)
103,09 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
AS-PL are0063

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
102,08 zł (w tym 23% VAT)
82,99 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
HELLA 5DR009728-331

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:5DR009728-331
Ograniczenia producenta Bosch
Napięcie [V] 12
Napięcie robocze [V] 14,5
Numer alternatora 0 124 525 028
Numer alternatora 0 124 525 043
Numer alternatora 0 124 525 044
Numer alternatora 0 124 525 047
Numer alternatora 0 124 525 070
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
227,50 zł (w tym 23% VAT)
184,96 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
BOSCH f 00m a45 237

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:f 00m a45 237
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
168,46 zł (w tym 23% VAT)
136,96 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0063(bosch)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063(bosch)
Napięcie [V] 12
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
135,16 zł (w tym 23% VAT)
109,89 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0063s

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063s
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
81,38 zł (w tym 23% VAT)
66,16 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0082p

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0082p
Napięcie [V] 12
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
141,98 zł (w tym 23% VAT)
115,43 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0082(bosch)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0082(bosch)
Napięcie [V] 12
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
135,16 zł (w tym 23% VAT)
109,89 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 215987

ERA
Producent:ERA
Numer części:215987
Napięcie [V] 14,5
Rodzaj alternatora dla alternatora
Kształt obudowy wtyczki prostokątny
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 68KM
80,65 zł (w tym 23% VAT)
65,57 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne