Loading data...
Loading...

RENAULT

CLIO II (BB_, CB_)

1.5 dCi (B/CB3M) (64KM / 47kW)

2005/06 - 2010/12

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Regulator do RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 64KM

4 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Regulator napięcia
AS-PL are0082

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0082
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 64KM
126,80 zł (w tym 23% VAT)
103,09 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 64KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
AS-PL are0082p

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0082p
Napięcie [V] 12
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 64KM
141,98 zł (w tym 23% VAT)
115,43 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0082(bosch)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0082(bosch)
Napięcie [V] 12
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 64KM
135,16 zł (w tym 23% VAT)
109,89 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne