Loading data...
Loading...

RENAULT

CLIO II (BB_, CB_)

1.9 dTi (B/CB0U) (80KM / 59kW)

1999/12 - 2005/05

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Regulator do RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM

7 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
HELLA 5dr 009 728-251

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:5dr 009 728-251
Ograniczenia producenta Valeo
Napięcie [V] 12
Napięcie robocze [V] 14,7
Numer alternatora 2542234; SG9B010;
Numer alternatora SG12B011; SG12B012;
Numer alternatora SG12B015; SG12B018;
Numer alternatora SG12B021; SG12B027;
Numer alternatora SG12B042; SG12B047;
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
302,52 zł (w tym 23% VAT)
245,95 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390047

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390047
Ograniczenia producenta VALEO
Rodzaj alternatora Regulator napięcia regulujący negatywnie
Napięcie znamionowe [V] 12
Napięcie robocze [V] 14,7
Numer alternatora Am KFZ ermitteln!
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
249,55 zł (w tym 23% VAT)
202,89 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390034

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390034
Ograniczenia producenta VALEO
Rodzaj alternatora Regulator napięcia regulujący pozytywnie
Napięcie znamionowe [V] 12
Napięcie robocze [V] 14,4
Numer alternatora am KFZ ermitteln!
Numer alternatora 2542270
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
211,10 zł (w tym 23% VAT)
171,63 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
VEMO V10-77-1019

VEMO
Producent:VEMO
Numer części:V10-77-1019
dla numeru OE 038 903 803 K
Ograniczenia producenta VALEO
Regulator elektryczny
Napięcie znamionowe [V] 14
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
207,51 zł (w tym 23% VAT)
168,71 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 216095

ERA
Producent:ERA
Numer części:216095
Napięcie [V] 14,6
ID rodzaju wtyczki L-DF
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
78,99 zł (w tym 23% VAT)
64,22 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 215842

ERA
Producent:ERA
Numer części:215842
Napięcie [V] 14,6
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
77,50 zł (w tym 23% VAT)
63,01 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne