Loading data...
Loading...
image/svg+xml

DACIA

LOGAN MCV (KS_)

1.6 Bifuel (84KM / 62kW)

2010/05 -

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Alternator / pojedyncze części do DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM

23 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
INA 535010210

INA
Producent:INA
Numer części:535010210
dla numeru producenta F-550213/.02/.08/.09
dla numeru producenta F-550213.11
Liczba rowków 6
Rozstaw od pierwszego rowka [mm] 13,8
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 wymagane narzędzie specjalne do montażu
Przestrzegać informacji serwisowych
SVHC Substancje SVHC niedostępne!
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
109,53 zł (w tym 23% VAT)
89,05 zł (bez VAT)
Ilość: 28 Dostępne

109,69 zł (w tym 23% VAT)
89,18 zł (bez VAT)
Ilość: 10 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
STARDAX STX100116R

Producent:STARDAX
Numer części:STX100116R
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
490,02 zł (w tym 23% VAT)
398,39 zł (bez VAT)
Ilość: 18 Dostępne

Alternator
STARDAX STX110320R

Producent:STARDAX
Numer części:STX110320R
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
399,75 zł (w tym 23% VAT)
325,00 zł (bez VAT)
Ilość: 15 Dostępne

Alternator
HELLA 8EL 011 710-401

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:8EL 011 710-401
Prąd ładowania alternatora [A] 98
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Liczba rowków 6
Ø koła pasowego [mm] 55
niewymagany zwrot starej części
Nowa część bez kaucji
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
656,98 zł (w tym 23% VAT)
534,13 zł (bez VAT)
Ilość: 9 Dostępne

872,40 zł (w tym 23% VAT)
709,27 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
STARDAX STX100836

Producent:STARDAX
Numer części:STX100836
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
551,19 zł (w tym 23% VAT)
448,12 zł (bez VAT)
Ilość: 8 Dostępne

Alternator
HC-CARGO F032114879

HC-CARGO
Producent:HC-CARGO
Numer części:F032114879
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 90
Liczba rowków 6
Ø koła pasowego [mm] 56
Długość [mm] 190
ID rodzaju wtyczki PL72
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] 39
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
660,56 zł (w tym 23% VAT)
537,04 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

Alternator
AS-PL a0363

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0363
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Koła pasowe z kołem pasowym
dla numeru OE 0124525070
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
632,88 zł (w tym 23% VAT)
514,54 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a3130s

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3130s
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 95
Koła pasowe z kołem pasowym
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
658,47 zł (w tym 23% VAT)
535,34 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0044

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0044
Koła pasowe z kołem pasowym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 98
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
696,54 zł (w tym 23% VAT)
566,29 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
BTA E4R006BTA

BTA
Producent:BTA
Numer części:E4R006BTA
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
99,94 zł (w tym 23% VAT)
81,25 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0136

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0136
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
97,05 zł (w tym 23% VAT)
78,90 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
STARDAX STX110325R

Producent:STARDAX
Numer części:STX110325R
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
548,46 zł (w tym 23% VAT)
445,90 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne

Alternator
AS-PL a3288

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3288
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 75
Koła pasowe z kołem pasowym
dla numeru OE A11VI94
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
648,81 zł (w tym 23% VAT)
527,49 zł (bez VAT)
Ilość: 1 Ostatnia sztuka (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
BTA E41004BTA

BTA
Producent:BTA
Numer części:E41004BTA
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
99,94 zł (w tym 23% VAT)
81,25 zł (bez VAT)
Ilość: 1 Ostatnia sztuka

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
FEBI BILSTEIN 30067

FEBI BILSTEIN
Producent:FEBI BILSTEIN
Numer części:30067
Szerokość [mm] 43
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 59
Liczba żeber 6
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z pokrywą
 Pasuje do:  DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 84KM
137,13 zł (w tym 23% VAT)
111,49 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne