Loading data...
Loading...

NISSAN

NOTE (E11, NE11)

1.5 dCi (86KM / 63kW)

2006/03 - 2012/06

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Alternator / pojedyncze części do NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM

34 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
INA 535010210

INA
Producent:INA
Numer części:535010210
dla numeru producenta F-550213/.02/.08/.09
dla numeru producenta F-550213.11
Liczba rowków 6
Rozstaw od pierwszego rowka [mm] 13,8
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 wymagane narzędzie specjalne do montażu
Przestrzegać informacji serwisowych
SVHC Substancje SVHC niedostępne!
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
109,53 zł (w tym 23% VAT)
89,05 zł (bez VAT)
Ilość: 28 Dostępne

109,69 zł (w tym 23% VAT)
89,18 zł (bez VAT)
Ilość: 10 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
INA 535010510

INA
Producent:INA
Numer części:535010510
dla numeru producenta F-550181.XX
dla numeru producenta F-557755.XX
dla numeru producenta F-552973.XX
Liczba rowków 6
Rozstaw od pierwszego rowka [mm] 17,5
Szerokość [mm] 43,6
Średnica 1/Średnica 2 [mm] 55,0/17,0
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 wymagane narzędzie specjalne do montażu
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
99,51 zł (w tym 23% VAT)
80,90 zł (bez VAT)
Ilość: 25 Dostępne

99,42 zł (w tym 23% VAT)
80,83 zł (bez VAT)
Ilość: 11 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
STARDAX STX100815

Producent:STARDAX
Numer części:STX100815
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
634,46 zł (w tym 23% VAT)
515,82 zł (bez VAT)
Ilość: 21 Dostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
VALEO 588005

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:588005
Średnica zewnętrzna [mm] 59,8
Szerokość [mm] 40,9
Wymiar gwintu M16
Liczba rowków 6
Rozstaw od pierwszego rowka [mm] 14
Głębokość [mm] 11,6
Średnica otworu [mm] 17
Kształt łba śruby / nakrętki Torx
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
95,87 zł (w tym 23% VAT)
77,94 zł (bez VAT)
Ilość: 20 Dostępne

117,70 zł (w tym 23% VAT)
95,69 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
BOSCH 0986080400

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:0986080400
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Rodzaj mocowania Podwójna dźwignia obrotowa
Rodzaj alternatora nie zawiera pompy próżniowej
Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] 38,8
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
1 209,73 zł (w tym 23% VAT)
983,52 zł (bez VAT)
Ilość: 10 Dostępne

Alternator
AS-PL a3052

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3052
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 110
Koła pasowe bez koła pasowego
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
713,84 zł (w tym 23% VAT)
580,36 zł (bez VAT)
Ilość: 8 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
VALEO 588004

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:588004
Średnica zewnętrzna [mm] 59
Szerokość [mm] 43,5
Wymiar gwintu M16
Liczba rowków 6
Rozstaw od pierwszego rowka [mm] 18
Głębokość [mm] 14,4
Średnica otworu [mm] 17
Kształt łba śruby / nakrętki Torx
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
86,43 zł (w tym 23% VAT)
70,27 zł (bez VAT)
Ilość: 7 Dostępne

110,81 zł (w tym 23% VAT)
90,09 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
STARDAX STX100027R

Producent:STARDAX
Numer części:STX100027R
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
563,94 zł (w tym 23% VAT)
458,49 zł (bez VAT)
Ilość: 7 Dostępne

Alternator
AS-PL a3035

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3035
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 125
Koła pasowe bez koła pasowego
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
589,35 zł (w tym 23% VAT)
479,15 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0168(p)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0168(p)
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
dla numeru OE 0124525082
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
716,62 zł (w tym 23% VAT)
582,62 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
AS-PL are0063

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
102,08 zł (w tym 23% VAT)
82,99 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
BTA E4R006BTA

BTA
Producent:BTA
Numer części:E4R006BTA
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
99,94 zł (w tym 23% VAT)
81,25 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL AFP3018

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:AFP3018
Wymiar gwintu M16x1,5
Liczba rowków 6
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
66,30 zł (w tym 23% VAT)
53,90 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp0057(ina)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp0057(ina)
Liczba rowków 6
Wymiar gwintu M16x1,5
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
101,16 zł (w tym 23% VAT)
82,24 zł (bez VAT)
Ilość: 1 Ostatnia sztuka (dostawa do 24 godzin)

Alternator
DRI 2303111102

DRI
Producent:DRI
Numer części:2303111102
Prąd ładowania alternatora [A] 110
Typ instalacji elektrycznej do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V
Napięcie [V] 14
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Ø koła pasowego [mm] 55
Liczba żeber 6
Zacisk M8 B+
Zacisk L-DFM
 Pasuje do:  NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 86KM
854,68 zł (w tym 23% VAT)
694,86 zł (bez VAT)
Ilość: 1 Ostatnia sztuka (dostawa do 24 godzin)