Loading data...
Loading...

OPEL

MOVANO A Furgon (X70)

2.5 DTI (FD) (115KM / 84kW)

2001/10 -

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Alternator / pojedyncze części do OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM

52 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp0058(v)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp0058(v)
Wymiar gwintu M16x1,5
Liczba rowków 7
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
67,26 zł (w tym 23% VAT)
54,68 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp0058

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp0058
Wymiar gwintu M16x1,5
Liczba rowków 7
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
62,20 zł (w tym 23% VAT)
50,57 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a3418pr

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3418pr
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Jakość PREMIUM LINE
Część wymienna bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
521,66 zł (w tym 23% VAT)
424,11 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a0164

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0164
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Koła pasowe z kołem pasowym
dla numeru OE 0124525049
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
655,41 zł (w tym 23% VAT)
532,85 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp3002(v)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp3002(v)
Wymiar gwintu M16X1,5
Liczba rowków 6
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
67,26 zł (w tym 23% VAT)
54,68 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp3027(v)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp3027(v)
Liczba rowków 6
Wymiar gwintu M16X1,5
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
65,35 zł (w tym 23% VAT)
53,13 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL A3418S

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:A3418S
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
650,49 zł (w tym 23% VAT)
528,85 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
434,58 zł (w tym 23% VAT)
353,32 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 216095

ERA
Producent:ERA
Numer części:216095
Napięcie [V] 14,6
ID rodzaju wtyczki L-DF
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
74,13 zł (w tym 23% VAT)
60,27 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 215239

ERA
Producent:ERA
Numer części:215239
Napięcie [V] 14,5
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
80,48 zł (w tym 23% VAT)
65,43 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL A0736S

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:A0736S
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
dla numeru OE 0124525076
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
759,71 zł (w tym 23% VAT)
617,65 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
HELLA 8EL 011 710-561

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:8EL 011 710-561
Prąd ładowania alternatora [A] 130
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Liczba rowków 6
Ø koła pasowego [mm] 49
niewymagany zwrot starej części
Nowa część bez kaucji
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
914,22 zł (w tym 23% VAT)
743,27 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
HELLA 8EL 011 710-801

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:8EL 011 710-801
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Koła pasowe z kołem pasowym wielorowkowym
Liczba rowków 7
Ø koła pasowego [mm] 50
niewymagany zwrot starej części
Nowa część bez kaucji
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
874,39 zł (w tym 23% VAT)
710,89 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
DRI 2303051502

DRI
Producent:DRI
Numer części:2303051502
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Typ instalacji elektrycznej do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V
Napięcie [V] 14
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Ø koła pasowego [mm] 49
Liczba żeber 7
Zacisk M8 B+
Zacisk L-DFM
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
853,60 zł (w tym 23% VAT)
693,98 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
HELLA 8EL 012 429-321

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:8EL 012 429-321
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Koła pasowe z kołem pasowym wielorowkowym
Ø koła pasowego [mm] 50
niewymagany zwrot starej części
Liczba rowków 6
Nowa część bez kaucji
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
986,23 zł (w tym 23% VAT)
801,81 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
HELLA 8EL 012 426-071

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:8EL 012 426-071
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Ø koła pasowego [mm] 49
niewymagany zwrot starej części
Liczba rowków 7
Nowa część bez kaucji
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Furgon (X70) 2.5 DTI (FD) 115KM
1 033,77 zł (w tym 23% VAT)
840,46 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne