Loading data...
Loading...

RENAULT

CLIO II (BB_, CB_)

1.9 D (B/CB0E, BB0J) (64KM / 47kW)

1998/09 - 2005/05

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Alternator / pojedyncze części do RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM

20 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
VALEO 588010

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:588010
Średnica zewnętrzna [mm] 61
Szerokość [mm] 40,7
Wymiar gwintu M16
Liczba rowków 6
Rozstaw od pierwszego rowka [mm] 11
Głębokość [mm] 16
Średnica otworu [mm] 17
Kształt łba śruby / nakrętki Torx
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
91,61 zł (w tym 23% VAT)
74,48 zł (bez VAT)
Ilość: 9 Dostępne

117,88 zł (w tym 23% VAT)
95,84 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
STARDAX STX100410R

Producent:STARDAX
Numer części:STX100410R
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
550,62 zł (w tym 23% VAT)
447,66 zł (bez VAT)
Ilość: 8 Dostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a3028

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3028
Koła pasowe z kołem pasowym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 75
dla numeru OE A11VI88
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
657,20 zł (w tym 23% VAT)
534,31 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a3281

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3281
Koła pasowe z kołem pasowym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 110
dla numeru OE A13VI195
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
614,59 zł (w tym 23% VAT)
499,67 zł (bez VAT)
Ilość: 1 Ostatnia sztuka (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
HELLA 5dr 009 728-251

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:5dr 009 728-251
Ograniczenia producenta Valeo
Napięcie [V] 12
Napięcie robocze [V] 14,7
Numer alternatora 2542234; SG9B010;
Numer alternatora SG12B011; SG12B012;
Numer alternatora SG12B015; SG12B018;
Numer alternatora SG12B021; SG12B027;
Numer alternatora SG12B042; SG12B047;
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
302,52 zł (w tym 23% VAT)
245,95 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
KAMOKA RC050

KAMOKA
Producent:KAMOKA
Numer części:RC050
Szerokość [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 61
Liczba zębów 33
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
106,40 zł (w tym 23% VAT)
86,50 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390047

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390047
Ograniczenia producenta VALEO
Rodzaj alternatora Regulator napięcia regulujący negatywnie
Napięcie znamionowe [V] 12
Napięcie robocze [V] 14,7
Numer alternatora Am KFZ ermitteln!
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
249,55 zł (w tym 23% VAT)
202,89 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
VEMO V10-77-1019

VEMO
Producent:VEMO
Numer części:V10-77-1019
dla numeru OE 038 903 803 K
Ograniczenia producenta VALEO
Regulator elektryczny
Napięcie znamionowe [V] 14
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
207,51 zł (w tym 23% VAT)
168,71 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
SNR GA755.01

SNR
Producent:SNR
Numer części:GA755.01
Szerokość [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 61
Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego Clas : OM3789
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
116,60 zł (w tym 23% VAT)
94,80 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 216095

ERA
Producent:ERA
Numer części:216095
Napięcie [V] 14,6
ID rodzaju wtyczki L-DF
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
78,99 zł (w tym 23% VAT)
64,22 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 215842

ERA
Producent:ERA
Numer części:215842
Napięcie [V] 14,6
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
77,50 zł (w tym 23% VAT)
63,01 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
BOSCH 0 986 042 191

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:0 986 042 191
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 75
Rodzaj mocowania Podwójna dźwignia obrotowa
Rodzaj alternatora nie zawiera pompy próżniowej
Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] 46,5
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasowe z kołem pasowym wielofunkcyjnym
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
760,42 zł (w tym 23% VAT)
618,23 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
HELLA 8EL 011 710-281

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:8EL 011 710-281
Prąd ładowania alternatora [A] 75
Koła pasowe z kołem pasowym wielorowkowym
Liczba rowków 6
Ø koła pasowego [mm] 55
niewymagany zwrot starej części
Nowa część bez kaucji
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
695,49 zł (w tym 23% VAT)
565,44 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
HELLA 8EL 011 710-551

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:8EL 011 710-551
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Koła pasowe Koło pasowe paska wieloklinowego
Liczba rowków 6
Ø koła pasowego [mm] 55
niewymagany zwrot starej części
Nowa część bez kaucji
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
925,35 zł (w tym 23% VAT)
752,32 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
HELLA 8EL 011 710-521

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:8EL 011 710-521
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Liczba rowków 6
Ø koła pasowego [mm] 56
niewymagany zwrot starej części
Nowa część bez kaucji
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 64KM
1 055,71 zł (w tym 23% VAT)
858,30 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne