Loading data...
Loading...

RENAULT

MEGANE I (BA0/1_)

1.9 dTi (BA08, BA0N) (98KM / 72kW)

1997/03 - 2001/02

Silnik

Kategorie

Rodzaj produktu
Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Alternator / pojedyncze części do RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM

39 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Alternator
AS-PL a3073

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3073
Koła pasowe bez koła pasowego
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
767,26 zł (w tym 23% VAT)
623,79 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a3092

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3092
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
dla numeru OE A13VI292
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
691,79 zł (w tym 23% VAT)
562,43 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a3189

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3189
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Koła pasowe z kołem pasowym
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
704,14 zł (w tym 23% VAT)
572,47 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp3004

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp3004
Liczba rowków 6
Wymiar gwintu M16X1,5
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
66,28 zł (w tym 23% VAT)
53,89 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a3073(p)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3073(p)
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
dla numeru OE SG10B019
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
814,65 zł (w tym 23% VAT)
662,32 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a3287

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3287
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 75
Koła pasowe z kołem pasowym
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
636,57 zł (w tym 23% VAT)
517,54 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
KAMOKA RC050

KAMOKA
Producent:KAMOKA
Numer części:RC050
Szerokość [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 61
Liczba zębów 33
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
99,85 zł (w tym 23% VAT)
81,18 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
KAMOKA RC120

KAMOKA
Producent:KAMOKA
Numer części:RC120
Szerokość [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 79
Liczba zębów 33
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
62,87 zł (w tym 23% VAT)
51,11 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390047

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390047
Ograniczenia producenta VALEO
Rodzaj alternatora Regulator napięcia regulujący negatywnie
Napięcie znamionowe [V] 12
Napięcie robocze [V] 14,7
Numer alternatora Am KFZ ermitteln!
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
249,55 zł (w tym 23% VAT)
202,89 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
VEMO V10-77-1019

VEMO
Producent:VEMO
Numer części:V10-77-1019
dla numeru OE 038 903 803 K
Ograniczenia producenta VALEO
Regulator elektryczny
Napięcie znamionowe [V] 14
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
372,90 zł (w tym 23% VAT)
303,17 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
SNR GA755.01

SNR
Producent:SNR
Numer części:GA755.01
Szerokość [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 61
Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego Clas : OM3789
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
116,60 zł (w tym 23% VAT)
94,80 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 216095

ERA
Producent:ERA
Numer części:216095
Napięcie [V] 14,6
ID rodzaju wtyczki L-DF
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
74,13 zł (w tym 23% VAT)
60,27 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
ERA 215842

ERA
Producent:ERA
Numer części:215842
Napięcie [V] 14,6
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
72,75 zł (w tym 23% VAT)
59,15 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
SKF VKM03600

SKF
Producent:SKF
Numer części:VKM03600
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 wymagane narzędzie specjalne do montażu
dla numeru producenta F-228881.XX
dla numeru producenta F-556599.XX
Szerokość [mm] 40,6
Liczba żeber 6
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 61,1
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
94,98 zł (w tym 23% VAT)
77,22 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
HELLA 9XU 358 038-131

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:9XU 358 038-131
Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] 11
Głębokość zabudowy [mm] 16
Średnica zewnętrzna [mm] 61
dla numeru producenta F-556599.XX
dla numeru producenta F-228881.XX
Ograniczenia producenta Valeo
Szerokość [mm] 41,8
Wymiar gwintu M16x1,5
 Pasuje do:  RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM
187,37 zł (w tym 23% VAT)
152,33 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne