Loading data...
Loading...
image/svg+xml

DACIA

LOGAN pick-up (US_)

1.6 MPI 85 (84KM / 62kW)

2010/05 -

Silnik

Elektryka do DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM

382 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Alternator
HC-CARGO F032114879

HC-CARGO
Producent:HC-CARGO
Numer części:F032114879
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 90
Liczba rowków 6
Ø koła pasowego [mm] 56
Długość [mm] 190
ID rodzaju wtyczki PL72
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm] 39
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
660,56 zł (w tym 23% VAT)
537,04 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

Alternator
DENSO DAN1509

DENSO
Producent:DENSO
Numer części:DAN1509
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 110
Nowa część
Liczba żeber 6
Koła pasowe z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Ø koła pasowego [mm] 55
Typ instalacji elektrycznej do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V
Jakość DENSO
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
714,94 zł (w tym 23% VAT)
581,25 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

Reflektor przeciwmgłowy
VALEO 088358

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:088358
Strona zabudowy z lewej
Strona zabudowy z prawej
Kolor szkła reflektora biały
Rodzaj lampy H11
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z żarówką
Średnica [mm] 90
Sposób montażu Zabudowa
Kształt okrągły
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
153,43 zł (w tym 23% VAT)
124,74 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Opornik, wentylator wewnętrzny
VALEO 509898

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:509898
Wyposażenie pojazdu dla pojazdów z klimatyzacją
Ograniczenia producenta VALEO
Ciężar [kg] 0,08
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
213,05 zł (w tym 23% VAT)
173,21 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0363

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0363
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Koła pasowe z kołem pasowym
dla numeru OE 0124525070
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
632,88 zł (w tym 23% VAT)
514,54 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik kolumny kierowniczej
NTY EPE-RE-018

NTY
Producent:NTY
Numer części:EPE-RE-018
Funkcja przełączania z funkcją przełączania świateł
Funkcja przełączania z funkcją kierunkowskazów
Funkcja przełączania z klaksonem
Funkcja przełączania z funkcją świateł przeciwmgłowych
Funkcja przełączania z funkcją tylnych lamp przeciwmgłowych
Funkcja przełączania bez funkcji komputera pokładowego
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
56,24 zł (w tym 23% VAT)
45,72 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa tylna zespolona
ABAKUS 551-1978R-LD-UE

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1978R-LD-UE
Strona zabudowy z prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy P21/5W
Rodzaj lampy PY21W
Rodzaj lampy P21W
Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu przezroczysty
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
217,18 zł (w tym 23% VAT)
176,57 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, lampa kierunkowskazu
OSRAM 7506ULT

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:7506ULT
Rodzaj lampy P21W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Żarówka z cokołem BA15s
Rodzaj połączenia Pudełko
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
38,01 zł (w tym 23% VAT)
30,90 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

3,87 zł (w tym 23% VAT)
3,15 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Przełącznik kolumny kierowniczej
VALEO 251604

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:251604
Funkcja przełączania z funkcją przełączania świateł
Funkcja przełączania z funkcją świateł przeciwmgłowych
Funkcja przełączania z funkcją tylnych lamp przeciwmgłowych
Funkcja przełączania z funkcją kierunkowskazów
Funkcja przełączania z klaksonem
Ciężar [kg] 0,24
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
504,64 zł (w tym 23% VAT)
410,28 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

422,66 zł (w tym 23% VAT)
343,63 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a3130s

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3130s
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 95
Koła pasowe z kołem pasowym
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
658,47 zł (w tym 23% VAT)
535,34 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0044

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0044
Koła pasowe z kołem pasowym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 98
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
696,54 zł (w tym 23% VAT)
566,29 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Rozrusznik
BOSCH 0 986 022 810

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:0 986 022 810
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [kW] 0,85
Liczba otworów do mocowania 0
Liczba otworów gwintowanych 3
Liczba zębów 8
Zacisk 50
Zacisk 30
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
397,52 zł (w tym 23% VAT)
323,19 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik kolumny kierowniczej
NTY EPE-RE-008

NTY
Producent:NTY
Numer części:EPE-RE-008
Napięcie [V] 12
Kolor czarny
dla numeru OE 6001551361
Funkcja przełączania z funkcją przełączania świateł
Funkcja przełączania z funkcją kierunkowskazów
Funkcja przełączania z klaksonem
Funkcja przełączania z funkcją świateł przeciwmgłowych
Funkcja przełączania z funkcją tylnych lamp przeciwmgłowych
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
61,67 zł (w tym 23% VAT)
50,14 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
ERA 330731

ERA
Producent:ERA
Numer części:330731
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 4
Funkcja przełączania Zestyk rozwierny
Funkcja przełączania Zestyk zwierny
Techniczny numer informacyjny circuit N.C.
Techniczny numer informacyjny circuit N.O.
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
31,88 zł (w tym 23% VAT)
25,92 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
BTA E4R006BTA

BTA
Producent:BTA
Numer części:E4R006BTA
 Pasuje do:  DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 84KM
99,94 zł (w tym 23% VAT)
81,25 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne