Loading data...
Loading...

NISSAN

INTERSTAR Autobus (X70)

dCi 150 (145KM / 107kW)

2006/09 - 2011/03

Silnik

Elektryka do NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM

392 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Przełącznik, światło cofania
ERA 330248

ERA
Producent:ERA
Numer części:330248
Wymiar gwintu M14 x 1,5
Rozmiar klucza 24
Liczba zestyków 2
Techniczny numer informacyjny circuit N.O.
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
36,79 zł (w tym 23% VAT)
29,91 zł (bez VAT)
Ilość: 6 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, ciśnienie spalin
FAE 16105

FAE
Producent:FAE
Numer części:16105
Liczba zestyków 3
Do ciśnienia [Pa] 100 000
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
217,02 zł (w tym 23% VAT)
176,44 zł (bez VAT)
Ilość: 6 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, lampa kierunkowskazu
PHILIPS 12961cp

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12961cp
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
1,93 zł (w tym 23% VAT)
1,57 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

19,34 zł (w tym 23% VAT)
15,72 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
VALEO 437208

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:437208
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Rodzaj mocowania Mocowanie 4-punktowe
Pozycja / stopień R 90
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Liczba żeber 6
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
940,90 zł (w tym 23% VAT)
764,96 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

792,21 zł (w tym 23% VAT)
644,07 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp3002(ina)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp3002(ina)
Wymiar gwintu M16x1,5
Liczba rowków 6
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
90,88 zł (w tym 23% VAT)
73,89 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Zestaw naprawczy do przewodów, reflektor
METZGER 2323016

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2323016
Rodzaj lampy H4
Żarówka z cokołem P43t
Liczba przewodów 3
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca ze złączem termokurczliwo-zaciskowym
Długość przewodu [mm] 240
Materiał CuSn (miedź-cyna)
Materiał izolacji przewodu Silikon
Materiał, wtyczka przełączeniowa Ceramika
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
39,93 zł (w tym 23% VAT)
32,46 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik kolumny kierowniczej
ERA 440633

ERA
Producent:ERA
Numer części:440633
Ograniczenia producenta VALEO
Kolor czarny
Liczba zestyków 13
Funkcja przełączania z funkcją mycia i wycierania
Funkcja przełączania z funkcją zmiany częstotliwości pracy wycieraczek
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
178,62 zł (w tym 23% VAT)
145,22 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
ERA 330707

ERA
Producent:ERA
Numer części:330707
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 2
Techniczny numer informacyjny circuit N.C.
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
24,93 zł (w tym 23% VAT)
20,27 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
MEAT & DORIA 36001

MEAT & DORIA
Producent:MEAT & DORIA
Numer części:36001
dla numeru OE 3200500QAB
Liczba zestyków 2
Kształt obudowy wtyczki owalny
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
127,29 zł (w tym 23% VAT)
103,49 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

Lampa tylna zespolona
ABAKUS 551-1945R-UE

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1945R-UE
Strona zabudowy z prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy P21/5W
Rodzaj lampy P21W
Rodzaj lampy PY21W
Kolor czerwony
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
130,36 zł (w tym 23% VAT)
105,98 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
ABAKUS 042-22-905

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:042-22-905
Strona zabudowy z obu stron
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z żarówką
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
37,50 zł (w tym 23% VAT)
30,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0165

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0165
Koła pasowe z kołem pasowym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
615,86 zł (w tym 23% VAT)
500,70 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 551-2006l-ue

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-2006l-ue
Strona zabudowy z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H1
Żarówka z cokołem P14.5s
sparowany numer artykułu 551-2006R-UE
Rok modelowy od 1998
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
95,62 zł (w tym 23% VAT)
77,74 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik kolumny kierowniczej
MEAT & DORIA 23190

MEAT & DORIA
Producent:MEAT & DORIA
Numer części:23190
dla numeru OE 2556000Q0K
Liczba zestyków 13
Funkcja przełączania z funkcją przełączania świateł
Funkcja przełączania z funkcją świateł drogowych
Funkcja przełączania z klaksonem
Funkcja przełączania z funkcją świateł przeciwmgłowych
Funkcja przełączania z funkcją tylnych lamp przeciwmgłowych
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
357,59 zł (w tym 23% VAT)
290,72 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

Lampa tylna zespolona
ABAKUS 551-1945L-UE

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1945L-UE
Strona zabudowy z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy PY21W
Rodzaj lampy P21/5W
Rodzaj lampy P21W
Kolor czerwony
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 145KM
130,36 zł (w tym 23% VAT)
105,98 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)