Loading data...
Loading...

NISSAN

INTERSTAR Platforma / podwozie (X70)

dCi 100 (99KM / 73kW)

2004/02 -

Silnik

Elektryka do NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM

380 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Przełącznik kolumny kierowniczej
ERA 440633

ERA
Producent:ERA
Numer części:440633
Ograniczenia producenta VALEO
Kolor czarny
Liczba zestyków 13
Funkcja przełączania z funkcją mycia i wycierania
Funkcja przełączania z funkcją zmiany częstotliwości pracy wycieraczek
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
178,62 zł (w tym 23% VAT)
145,22 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
ERA 330707

ERA
Producent:ERA
Numer części:330707
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 2
Techniczny numer informacyjny circuit N.C.
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
24,93 zł (w tym 23% VAT)
20,27 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0165

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0165
Koła pasowe z kołem pasowym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
615,86 zł (w tym 23% VAT)
500,70 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
MEAT & DORIA 36001

MEAT & DORIA
Producent:MEAT & DORIA
Numer części:36001
dla numeru OE 3200500QAB
Liczba zestyków 2
Kształt obudowy wtyczki owalny
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
127,29 zł (w tym 23% VAT)
103,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

Przepływomierz masowy powietrza
ENGITECH ENT300004

Producent:ENGITECH
Numer części:ENT300004
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
205,08 zł (w tym 23% VAT)
166,73 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 551-2006l-ue

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-2006l-ue
Strona zabudowy z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H1
Żarówka z cokołem P14.5s
sparowany numer artykułu 551-2006R-UE
Rok modelowy od 1998
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
95,62 zł (w tym 23% VAT)
77,74 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
HELLA 6zf 008 621-071

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:6zf 008 621-071
Sposób montażu przykręcany
Napięcie [V] 12
Liczba zestyków 2
Funkcja przełączania Zestyk zwierny
Wymiar gwintu M14x1,5
Tryb pracy elektryczny
Rozmiar klucza 22
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
61,45 zł (w tym 23% VAT)
49,96 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

78,50 zł (w tym 23% VAT)
63,82 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
AS-PL are0063

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
102,08 zł (w tym 23% VAT)
82,99 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
VALEO 440212

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:440212
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Rodzaj mocowania Mocowanie 4-punktowe
Pozycja / stopień L 90
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasowe z kołem pasowym wielorowkowym
Liczba żeber 7
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
968,08 zł (w tym 23% VAT)
787,06 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

813,21 zł (w tym 23% VAT)
661,15 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Lampa kierunkowskazu
TYC 18-0667-01-2

TYC
Producent:TYC
Numer części:18-0667-01-2
Strona zabudowy montaż boczny
Kolor biały
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
15,78 zł (w tym 23% VAT)
12,83 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 551-2006r-ue

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-2006r-ue
Strona zabudowy z prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H1
Żarówka z cokołem P14.5s
sparowany numer artykułu 551-2006L-UE
Rok modelowy od 1998
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
95,62 zł (w tym 23% VAT)
77,74 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, lampa kierunkowskazu
PHILIPS 12499cp

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12499cp
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
30,71 zł (w tym 23% VAT)
24,97 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne

3,08 zł (w tym 23% VAT)
2,50 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a3063

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3063
Koła pasowe bez koła pasowego
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 125
dla numeru OE 437361
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
619,08 zł (w tym 23% VAT)
503,32 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp0058(ina)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp0058(ina)
Liczba rowków 7
Wymiar gwintu M16x1,5
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
89,15 zł (w tym 23% VAT)
72,48 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
VALEO 588040

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:588040
Średnica zewnętrzna [mm] 53,3
Szerokość [mm] 36,1
Wymiar gwintu M16
Liczba rowków 7
Rozstaw od pierwszego rowka [mm] 8
Głębokość [mm] 11,3
Średnica otworu [mm] 17
Kształt łba śruby / nakrętki Torx
 Pasuje do:  NISSAN INTERSTAR Platforma / podwozie (X70) dCi 100 99KM
88,42 zł (w tym 23% VAT)
71,89 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne