Loading data...
Loading...

NISSAN

MICRA III (K12)

1.5 dCi (65KM / 48kW)

2003/01 - 2010/06

Silnik

Kategorie

Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Elektryka do NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM

425 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Zestaw naprawczy do przewodów, reflektor
METZGER 2323016

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2323016
Rodzaj lampy H4
Żarówka z cokołem P43t
Liczba przewodów 3
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca ze złączem termokurczliwo-zaciskowym
Długość przewodu [mm] 240
Materiał CuSn (miedź-cyna)
Materiał izolacji przewodu Silikon
Materiał, wtyczka przełączeniowa Ceramika
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
39,93 zł (w tym 23% VAT)
32,46 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
FAE 40998

FAE
Producent:FAE
Numer części:40998
Wymiar gwintu M 14x1,5
Liczba zestyków 3
Kolor obudowy zielony
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
63,57 zł (w tym 23% VAT)
51,68 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
ERA 330543

ERA
Producent:ERA
Numer części:330543
Wymiar gwintu M14 x 1,5
Liczba zestyków 3
Techniczny numer informacyjny circuit N.O.
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
55,92 zł (w tym 23% VAT)
45,46 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, temperatura płynu chłodzącego
FAE 33695

FAE
Producent:FAE
Numer części:33695
Wymiar gwintu M12x125
Rodzaj czujnika czujnik NTC
Liczba zestyków 2
Kolor obudowy zielony
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
58,45 zł (w tym 23% VAT)
47,52 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
VALEO 437558

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:437558
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 110
Rodzaj mocowania Mocowanie 4-punktowe
Pozycja / stopień R 90
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Liczba żeber 6
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
939,45 zł (w tym 23% VAT)
763,78 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

733,78 zł (w tym 23% VAT)
596,57 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Reflektor przeciwmgłowy
VALEO 088045

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:088045
Strona zabudowy z prawej
Kolor szkła reflektora biały
Rodzaj lampy H11
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z żarówką
Sposób montażu Zabudowa
Kształt okrągły
sparowany numer artykułu 088044
Ciężar [kg] 0,305
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
176,69 zł (w tym 23% VAT)
143,65 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0168(p)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0168(p)
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
dla numeru OE 0124525082
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
716,62 zł (w tym 23% VAT)
582,62 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a5009

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a5009
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 110
Koła pasowe z kołem pasowym
dla numeru OE A2TB6481
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
653,57 zł (w tym 23% VAT)
531,36 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Opornik, wentylator wewnętrzny
ERA 665055

ERA
Producent:ERA
Numer części:665055
Liczba zestyków 4
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
90,09 zł (w tym 23% VAT)
73,24 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Zestaw reflektorów do jazdy dziennej
OSRAM LEDDRL102

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:LEDDRL102
Rodzaj lampy LED
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 15
Rodzaj połączenia Pojemnik
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
662,83 zł (w tym 23% VAT)
538,89 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, prędkość obrotowa koła
JAPANPARTS ABS-156

JAPANPARTS
Producent:JAPANPARTS
Numer części:ABS-156
Strona zabudowy Oś tylna strona prawa
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
120,95 zł (w tym 23% VAT)
98,33 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, ciśnienie paliwa
VEMO V25-72-0179

VEMO
Producent:VEMO
Numer części:V25-72-0179
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
333,55 zł (w tym 23% VAT)
271,18 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor
ABAKUS 215-1194R-LD-EM

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:215-1194R-LD-EM
Strona zabudowy z prawej
Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez silniczka regulacji wys. poł. reflektorów LWR
Rodzaj lampy H4
Żarówka z cokołem P43t
Typ szyby rozpraszającej Szyba rozpraszająca gładka
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
344,99 zł (w tym 23% VAT)
280,48 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor
ABAKUS 215-1194L-LD-EM

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:215-1194L-LD-EM
Strona zabudowy z lewej
Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez silniczka regulacji wys. poł. reflektorów LWR
Rodzaj lampy H4
Żarówka z cokołem P43t
Typ szyby rozpraszającej Szyba rozpraszająca gładka
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
344,99 zł (w tym 23% VAT)
280,48 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Generator impulsów, wał korbowy
VALEO 254085

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:254085
Rodzaj czujnika czujnik indukcyjny
Liczba zestyków 2
Napięcie [V] 12
Kształt obudowy wtyczki ustawiony pod kątem
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez przewodu
Opór [Ohm] 770
Ciężar [kg] 0,06
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 65KM
159,47 zł (w tym 23% VAT)
129,65 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)