Loading data...
Loading...

NISSAN

MICRA III (K12)

1.5 dCi (68KM / 50kW)

2005/06 - 2010/06

Silnik

Elektryka do NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM

386 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Żarówka, lampa kierunkowskazu
OSRAM 2825CBN

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:2825CBN
Rodzaj lampy W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Żarówka z cokołem W2.1x9.5d
Rodzaj połączenia Pudełko
Ilość 10
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
126,06 zł (w tym 23% VAT)
102,49 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

13,49 zł (w tym 23% VAT)
10,97 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Czujnik zbliżeniowy
VALEO 890001

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:890001
Rodzaj czujnika Czujnik ultradźwiękowy
Strona zabudowy z przodu
Strona zabudowy z tyłu
Cecha chemiczna lakierowalny
Długość [mm] 31
Szerokość [mm] 22
Wysokość [mm] 35,9
Liczba zestyków 3
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
272,95 zł (w tym 23% VAT)
221,91 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a3035

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3035
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 125
Koła pasowe bez koła pasowego
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
589,35 zł (w tym 23% VAT)
479,15 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Zestaw naprawczy do przewodów, reflektor
METZGER 2323016

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2323016
Rodzaj lampy H4
Żarówka z cokołem P43t
Liczba przewodów 3
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca ze złączem termokurczliwo-zaciskowym
Długość przewodu [mm] 240
Materiał CuSn (miedź-cyna)
Materiał izolacji przewodu Silikon
Materiał, wtyczka przełączeniowa Ceramika
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
39,08 zł (w tym 23% VAT)
31,77 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, temperatura płynu chłodzącego
FAE 33695

FAE
Producent:FAE
Numer części:33695
Wymiar gwintu M12x125
Rodzaj czujnika czujnik NTC
Liczba zestyków 2
Kolor obudowy zielony
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
58,45 zł (w tym 23% VAT)
47,52 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0168(p)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0168(p)
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
dla numeru OE 0124525082
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
716,62 zł (w tym 23% VAT)
582,62 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a5009

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a5009
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 110
Koła pasowe z kołem pasowym
dla numeru OE A2TB6481
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
653,57 zł (w tym 23% VAT)
531,36 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, prędkość obrotowa koła
JAPANPARTS ABS-156

JAPANPARTS
Producent:JAPANPARTS
Numer części:ABS-156
Strona zabudowy Oś tylna strona prawa
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
120,95 zł (w tym 23% VAT)
98,33 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Generator impulsów, wał korbowy
VALEO 254085

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:254085
Rodzaj czujnika czujnik indukcyjny
Liczba zestyków 2
Napięcie [V] 12
Kształt obudowy wtyczki ustawiony pod kątem
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez przewodu
Opór [Ohm] 770
Ciężar [kg] 0,06
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
159,47 zł (w tym 23% VAT)
129,65 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
AS-PL are0063

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0063
Napięcie [V] 12
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
102,08 zł (w tym 23% VAT)
82,99 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL a0166

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a0166
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Koła pasowe bez koła pasowego
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
717,00 zł (w tym 23% VAT)
582,93 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Rozrusznik
AS-PL s3124(valeo)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:s3124(valeo)
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Moc znamionowa [kW] 1,4
Napięcie [V] 12
Liczba otworów do mocowania 3
Liczba zębów 10
dla numeru OE 438224
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
637,13 zł (w tym 23% VAT)
517,99 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Opornik, wentylator wewnętrzny
ERA 665055

ERA
Producent:ERA
Numer części:665055
Liczba zestyków 4
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
90,09 zł (w tym 23% VAT)
73,24 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Akumulator
EXIDE ea612

EXIDE
Producent:EXIDE
Numer części:ea612
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 61
Wysokość [mm] 175
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 242
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 600
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
Położenie biegunów 0
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
419,04 zł (w tym 23% VAT)
340,68 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
BTA E4R006BTA

BTA
Producent:BTA
Numer części:E4R006BTA
 Pasuje do:  NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 68KM
99,94 zł (w tym 23% VAT)
81,25 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne