Loading data...
Loading...

NISSAN

PRIMASTAR Autobus (X83)

2.0 (120KM / 88kW)

2001/03 - 2006/08

Silnik

Elektryka do NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM

404 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Piasta koła
NTY KLP-RE-022P

NTY
Producent:NTY
Numer części:KLP-RE-022P
Strona zabudowy Oś przednia, z lewej
Strona zabudowy Oś przednia, z prawej
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
117,61 zł (w tym 23% VAT)
95,62 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
Denso DAN3031

Denso
Producent:Denso
Numer części:DAN3031
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Nowa część bez kaucji
Liczba żeber 6
Koła pasowe z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Ø koła pasowego [mm] 49
Typ instalacji elektrycznej do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V
Jakość DENSO
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
657,41 zł (w tym 23% VAT)
534,48 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

Sonda lambda
NTK 94594

Producent:NTK
Numer części:94594
Sonda lambda ogrzewana
Sonda lambda Sonda lambda
Liczba przewodów 4
Długość [mm] 455
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
201,47 zł (w tym 23% VAT)
163,80 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

240,23 zł (w tym 23% VAT)
195,31 zł (bez VAT)
Ilość: 1 Ostatnia sztuka (dostawa do 24 godzin)

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 551-2004L-UE

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-2004L-UE
Strona zabudowy z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H1
Żarówka z cokołem P14.5s
sparowany numer artykułu 551-2004R-UE
Kształt obudowy wtyczki okrągły
Rok modelowy od 1998
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
107,63 zł (w tym 23% VAT)
87,50 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik kolumny kierowniczej
NTY EPE-PL-005

NTY
Producent:NTY
Numer części:EPE-PL-005
Funkcja przełączania z funkcją przełączania świateł
Funkcja przełączania z funkcją kierunkowskazów
Funkcja przełączania bez klaksonu
Funkcja przełączania z funkcją świateł przeciwmgłowych
Funkcja przełączania z funkcją tylnych lamp przeciwmgłowych
Funkcja przełączania bez funkcji komputera pokładowego
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
61,67 zł (w tym 23% VAT)
50,14 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
DRI 2301711252

DRI
Producent:DRI
Numer części:2301711252
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Typ instalacji elektrycznej do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V
Napięcie [V] 14
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Ø koła pasowego [mm] 49
Liczba żeber 6
Zacisk M8 B+
Zacisk L-D(Dummy) Plug 84
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
672,64 zł (w tym 23% VAT)
546,86 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Generator impulsów, wał korbowy
NRF 755075

NRF
Producent:NRF
Numer części:755075
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
37,53 zł (w tym 23% VAT)
30,51 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

Element nastawczy, regulacja zasięgu świateł
HELLA 6NM007878-501

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:6NM007878-501
Tryb pracy elektryczny
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
157,24 zł (w tym 23% VAT)
127,84 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Rozrusznik
BOSCH 0986018860

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:0986018860
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [kW] 0,9
Liczba otworów do mocowania 1
Liczba otworów gwintowanych 3
Liczba zębów 11
Liczba zębów 9
Zacisk 30,50
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
608,91 zł (w tym 23% VAT)
495,05 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne

393,21 zł (w tym 23% VAT)
319,68 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 12342llecoc1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12342llecoc1
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
21,96 zł (w tym 23% VAT)
17,85 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

19,62 zł (w tym 23% VAT)
15,95 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Akumulator
EXIDE ek820

EXIDE
Producent:EXIDE
Numer części:ek820
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 82
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 315
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 800
Akumulator Akumulator AGM
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
906,49 zł (w tym 23% VAT)
736,98 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa kierunkowskazu
TYC 18-0667-01-2

TYC
Producent:TYC
Numer części:18-0667-01-2
Strona zabudowy montaż boczny
Kolor biały
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
15,78 zł (w tym 23% VAT)
12,83 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 12258prc1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12258prc1
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
9,24 zł (w tym 23% VAT)
7,51 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne

10,34 zł (w tym 23% VAT)
8,41 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Lampa kierunkowskazu
TYC 18-0617-11-2

TYC
Producent:TYC
Numer części:18-0617-11-2
Strona zabudowy z obu stron
Kolor biały
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
20,25 zł (w tym 23% VAT)
16,46 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa tylna zespolona
ABAKUS 037-43-871

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:037-43-871
Strona zabudowy z lewej
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Funkcja lampy ze światłem przeciwmgłowym tylnym
Kolor biały/czerwony
sparowany numer artykułu 037-43-872
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
50,29 zł (w tym 23% VAT)
40,89 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)