Loading data...
Loading...

NISSAN

PRIMASTAR Autobus (X83)

2.0 (120KM / 88kW)

2001/03 - 2006/08

Silnik

Elektryka do NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM

404 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Żarówka, lampa kierunkowskazu
PHILIPS 12961cp

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12961cp
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
1,93 zł (w tym 23% VAT)
1,57 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

19,34 zł (w tym 23% VAT)
15,72 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Akumulator
EXIDE ea900

EXIDE
Producent:EXIDE
Numer części:ea900
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 90
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 315
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 720
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
Położenie biegunów 0
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
576,60 zł (w tym 23% VAT)
468,78 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, lampa kierunkowskazu
OSRAM 2825CBN

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:2825CBN
Rodzaj lampy W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Żarówka z cokołem W2.1x9.5d
Rodzaj połączenia Pudełko
Ilość 10
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
126,06 zł (w tym 23% VAT)
102,49 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

13,49 zł (w tym 23% VAT)
10,97 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Rozrusznik
AS-PL s0223pr

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:s0223pr
Liczba zębów 9
Moc znamionowa [kW] 0,9
Napięcie [V] 12
Liczba otworów do mocowania 4
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Jakość PREMIUM LINE
Część wymienna bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
344,10 zł (w tym 23% VAT)
279,76 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp3002(ina)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp3002(ina)
Wymiar gwintu M16x1,5
Liczba rowków 6
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
90,88 zł (w tym 23% VAT)
73,89 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Generator impulsów, wał korbowy
FAE 79249

FAE
Producent:FAE
Numer części:79249
Liczba zestyków 2
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez przewodu
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
79,58 zł (w tym 23% VAT)
64,70 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
ERA 330248

ERA
Producent:ERA
Numer części:330248
Wymiar gwintu M14 x 1,5
Rozmiar klucza 24
Liczba zestyków 2
Techniczny numer informacyjny circuit N.O.
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
36,79 zł (w tym 23% VAT)
29,91 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik kolumny kierowniczej
ERA 440633

ERA
Producent:ERA
Numer części:440633
Ograniczenia producenta VALEO
Kolor czarny
Liczba zestyków 13
Funkcja przełączania z funkcją mycia i wycierania
Funkcja przełączania z funkcją zmiany częstotliwości pracy wycieraczek
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
178,62 zł (w tym 23% VAT)
145,22 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
ERA 330750

ERA
Producent:ERA
Numer części:330750
Wymiar gwintu M14 x 1,5
Liczba zestyków 2
Techniczny numer informacyjny circuit N.O.
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
33,06 zł (w tym 23% VAT)
26,88 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
ERA 330707

ERA
Producent:ERA
Numer części:330707
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 2
Techniczny numer informacyjny circuit N.C.
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
24,93 zł (w tym 23% VAT)
20,27 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Akumulator
EXIDE EL800

EXIDE
Producent:EXIDE
Numer części:EL800
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 80
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 315
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 800
Akumulator Akumulator EFB
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
721,63 zł (w tym 23% VAT)
586,69 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 551-2004R-UE

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-2004R-UE
Strona zabudowy z prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H1
Żarówka z cokołem P14.5s
sparowany numer artykułu 551-2004L-UE
Kształt obudowy wtyczki okrągły
Rok modelowy od 1998
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
107,63 zł (w tym 23% VAT)
87,50 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa kierunkowskazu
ABAKUS 551-1608l-ue-c

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1608l-ue-c
Strona zabudowy z przodu z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy PY21W
Kolor biały
Kolor szkła reflektora biały
sparowany numer artykułu 551-1608R-UE-C
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
105,47 zł (w tym 23% VAT)
85,75 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
AS-PL are0157(bosch)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:are0157(bosch)
Napięcie [V] 12
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
115,03 zł (w tym 23% VAT)
93,52 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Piasta koła
NTY KLP-RE-022P

NTY
Producent:NTY
Numer części:KLP-RE-022P
Strona zabudowy Oś przednia, z lewej
Strona zabudowy Oś przednia, z prawej
 Pasuje do:  NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 120KM
117,61 zł (w tym 23% VAT)
95,62 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)