Loading data...
Loading...

OPEL

MOVANO A Autobus (X70)

2.2 DTI (JD) (90KM / 66kW)

2000/09 -

Silnik

Elektryka do OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM

458 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Włącznik świateł STOP
ERA 330707

ERA
Producent:ERA
Numer części:330707
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 2
Techniczny numer informacyjny circuit N.C.
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
24,93 zł (w tym 23% VAT)
20,27 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
MEAT & DORIA 36001

MEAT & DORIA
Producent:MEAT & DORIA
Numer części:36001
dla numeru OE 3200500QAB
Liczba zestyków 2
Kształt obudowy wtyczki owalny
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
127,29 zł (w tym 23% VAT)
103,49 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

Przepływomierz masowy powietrza
PIERBURG 7.07759.64.0

PIERBURG
Producent:PIERBURG
Numer części:7.07759.64.0
Tryb pracy elektryczny
Napięcie [V] 12
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
390,12 zł (w tym 23% VAT)
317,17 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

477,50 zł (w tym 23% VAT)
388,21 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa tylna zespolona
ABAKUS 551-1945R-UE

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1945R-UE
Strona zabudowy z prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy P21/5W
Rodzaj lampy P21W
Rodzaj lampy PY21W
Kolor czerwony
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
130,36 zł (w tym 23% VAT)
105,98 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Generator impulsów, wał korbowy
VEMO v46-72-0184

VEMO
Producent:VEMO
Numer części:v46-72-0184
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
172,50 zł (w tym 23% VAT)
140,24 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
ABAKUS 042-22-905

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:042-22-905
Strona zabudowy z obu stron
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z żarówką
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
37,50 zł (w tym 23% VAT)
30,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 042-50-910

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:042-50-910
Strona zabudowy z lewej
Strona zabudowy z prawej
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H16
Kolor szkła reflektora przezroczysty
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
113,38 zł (w tym 23% VAT)
92,18 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor
ABAKUS 551-1143L-LD-EM

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1143L-LD-EM
Strona zabudowy z lewej
Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego
Wyposażenie pojazdu do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna)
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez silnika elektrycznego
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez silniczka regulacji wys. poł. reflektorów LWR
Projekt lampy Halogen
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
271,71 zł (w tym 23% VAT)
220,90 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa kierunkowskazu
ABAKUS 551-1607L-UE-C

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1607L-UE-C
Strona zabudowy z przodu z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z połączeniem śrubowym
Rodzaj lampy PY21W
Kolor biały
Kolor szkła reflektora biały
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
59,75 zł (w tym 23% VAT)
48,58 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor
ABAKUS 551-1143R-LD-EM

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1143R-LD-EM
Strona zabudowy z prawej
Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego
Wyposażenie pojazdu do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna)
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez silnika elektrycznego
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez silniczka regulacji wys. poł. reflektorów LWR
Projekt lampy Halogen
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
271,71 zł (w tym 23% VAT)
220,90 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa kierunkowskazu
ABAKUS 442-1603r-ue

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:442-1603r-ue
Strona zabudowy z przodu po prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Kolor przezroczysty
Kolor biały
sparowany numer artykułu 442-1603L-UE
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
69,93 zł (w tym 23% VAT)
56,85 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, ciśnienie doładowania
MAGNETI MARELLI 215810007100

MAGNETI MARELLI
Producent:MAGNETI MARELLI
Numer części:215810007100
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
114,13 zł (w tym 23% VAT)
92,79 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

130,64 zł (w tym 23% VAT)
106,21 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL A3418S

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:A3418S
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
693,12 zł (w tym 23% VAT)
563,51 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
DRI 2301711252

DRI
Producent:DRI
Numer części:2301711252
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Typ instalacji elektrycznej do pojazdów z pokładową instalacją elektryczną 12 V
Napięcie [V] 14
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Ø koła pasowego [mm] 49
Liczba żeber 6
Zacisk M8 B+
Zacisk L-D(Dummy) Plug 84
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
672,64 zł (w tym 23% VAT)
546,86 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
VALEO 440212

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:440212
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Rodzaj mocowania Mocowanie 4-punktowe
Pozycja / stopień L 90
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasowe z kołem pasowym wielorowkowym
Liczba żeber 7
 Pasuje do:  OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 90KM
968,08 zł (w tym 23% VAT)
787,06 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

813,21 zł (w tym 23% VAT)
661,15 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne