Loading data...
Loading...

RENAULT

CLIO II (BB_, CB_)

1.9 dTi (B/CB0U) (80KM / 59kW)

1999/12 - 2005/05

Silnik

Kategorie

Producenci
Produkty
Cena ( zł)
do

Elektryka do RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM

602 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Żarówka, reflektor dalekosiężny
BOSCH 1987301440

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:1987301440
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 60/55
Rodzaj lampy H4
Żarówka z cokołem P43t
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
50,93 zł (w tym 23% VAT)
41,41 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

50,47 zł (w tym 23% VAT)
41,03 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Czujnik, prędkość obrotowa koła
AUTOFREN SEINSA DS0058

AUTOFREN SEINSA
Producent:AUTOFREN SEINSA
Numer części:DS0058
Długość przewodu [mm] 761
Liczba zestyków 2
Rodzaj czujnika pasywny czujnik
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
76,59 zł (w tym 23% VAT)
62,27 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
BOSCH 1987302049

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:1987302049
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 60/55
Rodzaj lampy H4
Żarówka z cokołem P43t
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
19,54 zł (w tym 23% VAT)
15,89 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

19,73 zł (w tym 23% VAT)
16,04 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, lampa kierunkowskazu
PHILIPS 12498cp

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12498cp
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
2,04 zł (w tym 23% VAT)
1,66 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

20,42 zł (w tym 23% VAT)
16,60 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Reflektor przeciwmgłowy
VALEO 088045

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:088045
Strona zabudowy z prawej
Kolor szkła reflektora biały
Rodzaj lampy H11
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z żarówką
Sposób montażu Zabudowa
Kształt okrągły
sparowany numer artykułu 088044
Ciężar [kg] 0,305
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
176,69 zł (w tym 23% VAT)
143,65 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Zapłonnik, gazowa lampa wyładowcza
ERA 661418

ERA
Producent:ERA
Numer części:661418
Liczba zestyków 1
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
416,21 zł (w tym 23% VAT)
338,38 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
ERA 330728

ERA
Producent:ERA
Numer części:330728
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 2
Funkcja przełączania Zestyk zwierny
Techniczny numer informacyjny circuit N.O.
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
31,01 zł (w tym 23% VAT)
25,21 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, prędkość obrotowa koła
FEBI BILSTEIN 104901

FEBI BILSTEIN
Producent:FEBI BILSTEIN
Numer części:104901
Liczba połączeń 2
Strona zabudowy Oś tylna strona lewa
Długość przewodu [mm] 730
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
100,11 zł (w tym 23% VAT)
81,39 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 042-50-910

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:042-50-910
Strona zabudowy z lewej
Strona zabudowy z prawej
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H16
Kolor szkła reflektora przezroczysty
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
113,38 zł (w tym 23% VAT)
92,18 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Element nastawczy, regulacja zasięgu świateł
HELLA 6NM007878-501

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:6NM007878-501
Tryb pracy elektryczny
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
157,24 zł (w tym 23% VAT)
127,84 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 551-2006l-ue

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-2006l-ue
Strona zabudowy z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H1
Żarówka z cokołem P14.5s
sparowany numer artykułu 551-2006R-UE
Rok modelowy od 1998
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
95,62 zł (w tym 23% VAT)
77,74 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, pozycja wałka rozrządu
VALEO 366135

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:366135
Rodzaj czujnika Czujnik Hall'a
Liczba zestyków 3
Kształt obudowy wtyczki owalny
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez przewodu
Ciężar [kg] 0,03
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
110,34 zł (w tym 23% VAT)
89,71 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

80,38 zł (w tym 23% VAT)
65,35 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator
AS-PL a3028

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:a3028
Koła pasowe z kołem pasowym
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 75
dla numeru OE A11VI88
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
657,20 zł (w tym 23% VAT)
534,31 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
FAE 24895

FAE
Producent:FAE
Numer części:24895
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 4
Kolor obudowy biały
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
37,22 zł (w tym 23% VAT)
30,26 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, reflektor dalekosiężny
OSRAM 64193DWALL-2HB

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:64193DWALL-2HB
Rodzaj lampy LED
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 44
Żarówka z cokołem P43t
Natężenie światła [lm] 3 500
Temperatura koloru [K] 6 000
Rodzaj połączenia Pojemnik
Ilość 2
 Pasuje do:  RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 80KM
547,97 zł (w tym 23% VAT)
445,50 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne