Loading data...
Loading...

RENAULT

LAGUNA II (BG0/1_)

2.2 dCi (BG0F) (150KM / 110kW)

2001/10 - 2006/08

Silnik

Elektryka do RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM

538 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Żarówka, lampa kierunkowskazu
PHILIPS 12961cp

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12961cp
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
1,93 zł (w tym 23% VAT)
1,57 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

19,34 zł (w tym 23% VAT)
15,72 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 85122vic1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:85122vic1
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
193,54 zł (w tym 23% VAT)
157,35 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

203,54 zł (w tym 23% VAT)
165,48 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Akumulator
CENTRA CB712

CENTRA
Producent:CENTRA
Numer części:CB712
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 71
Wysokość [mm] 175
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 278
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 670
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
Położenie biegunów 0
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
376,79 zł (w tym 23% VAT)
306,33 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
FAE 24893

FAE
Producent:FAE
Numer części:24893
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 4
Kolor obudowy biały
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
52,94 zł (w tym 23% VAT)
43,04 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Akumulator
EXIDE EL652

EXIDE
Producent:EXIDE
Numer części:EL652
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 65
Wysokość [mm] 175
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 278
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 650
Akumulator Akumulator EFB
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
566,72 zł (w tym 23% VAT)
460,75 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
FAE 40998

FAE
Producent:FAE
Numer części:40998
Wymiar gwintu M 14x1,5
Liczba zestyków 3
Kolor obudowy zielony
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
63,57 zł (w tym 23% VAT)
51,68 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Rozrusznik
STARDAX STX210316R

Producent:STARDAX
Numer części:STX210316R
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
386,01 zł (w tym 23% VAT)
313,83 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

Przełącznik, światło cofania
ERA 330543

ERA
Producent:ERA
Numer części:330543
Wymiar gwintu M14 x 1,5
Liczba zestyków 3
Techniczny numer informacyjny circuit N.O.
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
55,92 zł (w tym 23% VAT)
45,46 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przepływomierz masowy powietrza
PIERBURG 7.07759.64.0

PIERBURG
Producent:PIERBURG
Numer części:7.07759.64.0
Tryb pracy elektryczny
Napięcie [V] 12
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
390,12 zł (w tym 23% VAT)
317,17 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

477,50 zł (w tym 23% VAT)
388,21 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Generator impulsów, wał korbowy
VEMO v46-72-0184

VEMO
Producent:VEMO
Numer części:v46-72-0184
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
172,50 zł (w tym 23% VAT)
140,24 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
ABAKUS 042-22-905

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:042-22-905
Strona zabudowy z obu stron
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z żarówką
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
37,50 zł (w tym 23% VAT)
30,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor przeciwmgłowy
VALEO 088045

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:088045
Strona zabudowy z prawej
Kolor szkła reflektora biały
Rodzaj lampy H11
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z żarówką
Sposób montażu Zabudowa
Kształt okrągły
sparowany numer artykułu 088044
Ciężar [kg] 0,305
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
176,69 zł (w tym 23% VAT)
143,65 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
FAE 24220

FAE
Producent:FAE
Numer części:24220
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 2
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
19,68 zł (w tym 23% VAT)
16,00 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Zestaw reflektorów do jazdy dziennej
OSRAM LEDDRL102

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:LEDDRL102
Rodzaj lampy LED
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 15
Rodzaj połączenia Pojemnik
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
662,83 zł (w tym 23% VAT)
538,89 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
VALEO 443065

VALEO
Producent:VALEO
Numer części:443065
Nowa część
Część wymienna bez kaucji
Napięcie [V] 14
Prąd ładowania alternatora [A] 150
Rodzaj mocowania Mocowanie 4-punktowe
Pozycja / stopień R 90
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
 Pasuje do:  RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 150KM
1 224,21 zł (w tym 23% VAT)
995,29 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne