Loading data...
Loading...

RENAULT

MASTER II Autobus (JD)

2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) (90KM / 66kW)

1997/12 - 2006/09

Silnik

Elektryka do RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM

547 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Regulator napięcia
METZGER 2390034

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390034
Ograniczenia producenta VALEO
Rodzaj alternatora Regulator napięcia regulujący pozytywnie
Napięcie znamionowe [V] 12
Napięcie robocze [V] 14,4
Numer alternatora am KFZ ermitteln!
Numer alternatora 2542270
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
211,10 zł (w tym 23% VAT)
171,63 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Piasta koła
METZGER N 1030

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:N 1030
Strona zabudowy Oś przednia, z lewej
Strona zabudowy Oś przednia, z prawej
Średnica zewnętrzna [mm] 154
Felga, liczba otworów 5
Średnica mocowania [mm] 49
Wysokość [mm] 105
Liczba zębów 28
Liczba miejsc siedzących do 7
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
325,16 zł (w tym 23% VAT)
264,36 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
OSRAM 64193CLC

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:64193CLC
Rodzaj lampy H4
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 60/55
Żarówka z cokołem P43t
Ilość 1
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
6,70 zł (w tym 23% VAT)
5,45 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 12258xvpb1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12258xvpb1
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
50,64 zł (w tym 23% VAT)
41,17 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

44,88 zł (w tym 23% VAT)
36,49 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 12972xvpb1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12972xvpb1
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
61,64 zł (w tym 23% VAT)
50,11 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

69,54 zł (w tym 23% VAT)
56,54 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, lampa kierunkowskazu
PHILIPS 12961wvub2

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12961wvub2
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
16,16 zł (w tym 23% VAT)
13,14 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

16,31 zł (w tym 23% VAT)
13,26 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Czujnik ciśnienia powietrza, adaptacja wysokościowa
VEMO V46-72-0146

VEMO
Producent:VEMO
Numer części:V46-72-0146
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
183,22 zł (w tym 23% VAT)
148,96 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, lampa kierunkowskazu
PHILIPS 12961xvpb2

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12961xvpb2
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
16,43 zł (w tym 23% VAT)
13,36 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

16,16 zł (w tym 23% VAT)
13,14 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Akumulator
EXIDE ea770

EXIDE
Producent:EXIDE
Numer części:ea770
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 77
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 278
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 760
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
Położenie biegunów 0
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
483,78 zł (w tym 23% VAT)
393,32 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 12342xvpb1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12342xvpb1
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
51,48 zł (w tym 23% VAT)
41,85 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

45,29 zł (w tym 23% VAT)
36,82 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 12258wvub1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12258wvub1
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
48,02 zł (w tym 23% VAT)
39,04 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

42,55 zł (w tym 23% VAT)
34,59 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Akumulator
EXIDE ec700

EXIDE
Producent:EXIDE
Numer części:ec700
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 70
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 278
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 640
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
Położenie biegunów 0
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
399,98 zł (w tym 23% VAT)
325,19 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 12342llecob1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12342llecob1
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
22,72 zł (w tym 23% VAT)
18,47 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Czujnik, prędkość obrotowa koła
OPTIMAL 06-S284

OPTIMAL
Producent:OPTIMAL
Numer części:06-S284
Długość przewodu [mm] 505
Rodzaj czujnika aktywny czujnik
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
58,11 zł (w tym 23% VAT)
47,24 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Generator impulsów, wał korbowy
METZGER 0902398

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:0902398
Liczba zestyków 2
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez przewodu
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) 90KM
198,55 zł (w tym 23% VAT)
161,42 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne