Loading data...
Loading...

RENAULT

MASTER II Furgon (FD)

1.9 dCi 80 (FD0P) (82KM / 60kW)

2001/11 - 2006/10

Silnik

Elektryka do RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM

540 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Akumulator
CENTRA CL700

CENTRA
Producent:CENTRA
Numer części:CL700
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 70
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 278
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 760
Akumulator Akumulator EFB
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
533,59 zł (w tym 23% VAT)
433,81 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik systemu ostrzegawczego
ERA 662451

ERA
Producent:ERA
Numer części:662451
Liczba połączeń 4
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
54,45 zł (w tym 23% VAT)
44,27 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik kolumny kierowniczej
ERA 440633

ERA
Producent:ERA
Numer części:440633
Ograniczenia producenta VALEO
Kolor czarny
Liczba zestyków 13
Funkcja przełączania z funkcją mycia i wycierania
Funkcja przełączania z funkcją zmiany częstotliwości pracy wycieraczek
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
178,62 zł (w tym 23% VAT)
145,22 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
ERA 330707

ERA
Producent:ERA
Numer części:330707
Tryb pracy mechaniczne
Liczba zestyków 2
Techniczny numer informacyjny circuit N.C.
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
24,93 zł (w tym 23% VAT)
20,27 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Rozrusznik
DRI 330025112

DRI
Producent:DRI
Numer części:330025112
Moc znamionowa [kW] 1,9
Napięcie [V] 12
Liczba zębów 11
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Zacisk Pin "30" M8 B+
Zacisk Pin "50" M5
ID rodzaju wtyczki 0273
Liczba otworów do mocowania 4
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
462,63 zł (w tym 23% VAT)
376,12 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa tylna zespolona
ABAKUS 551-1945R-UE

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1945R-UE
Strona zabudowy z prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy P21/5W
Rodzaj lampy P21W
Rodzaj lampy PY21W
Kolor czerwony
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
130,36 zł (w tym 23% VAT)
105,98 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, ciśnienie doładowania
HELLA 6pp 009 400-201

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:6pp 009 400-201
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez przewodu
Od ciśnienia [Pa] 15 000
Do ciśnienia [Pa] 255 000
Napięcie [V] 5
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
191,35 zł (w tym 23% VAT)
155,57 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, ciśnienie w kolektorze dolotowym
FAE 15023

FAE
Producent:FAE
Numer części:15023
Kolor czarny
Liczba zestyków 3
Ciśnienie od [kPa] 20
ciśnienie do [kPa] 250
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
141,30 zł (w tym 23% VAT)
114,88 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, ciśnienie w kolektorze dolotowym
VDO 2803550419302

VDO
Producent:VDO
Numer części:2803550419302
Liczba zestyków 4
Ciśnienie od [kPa] 20
ciśnienie do [kPa] 250
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
144,82 zł (w tym 23% VAT)
117,74 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

Element nastawczy, regulacja zasięgu świateł
HELLA 6NM007878-501

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:6NM007878-501
Tryb pracy elektryczny
Napięcie [V] 12
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
157,24 zł (w tym 23% VAT)
127,84 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa kierunkowskazu
ABAKUS 551-1607L-UE-C

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1607L-UE-C
Strona zabudowy z przodu z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z połączeniem śrubowym
Rodzaj lampy PY21W
Kolor biały
Kolor szkła reflektora biały
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
59,75 zł (w tym 23% VAT)
48,58 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor
ABAKUS 551-1143L-LD-EM

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1143L-LD-EM
Strona zabudowy z lewej
Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego
Wyposażenie pojazdu do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna)
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez silnika elektrycznego
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez silniczka regulacji wys. poł. reflektorów LWR
Projekt lampy Halogen
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
271,71 zł (w tym 23% VAT)
220,90 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor
ABAKUS 551-1143R-LD-EM

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-1143R-LD-EM
Strona zabudowy z prawej
Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego
Wyposażenie pojazdu do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna)
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez silnika elektrycznego
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez silniczka regulacji wys. poł. reflektorów LWR
Projekt lampy Halogen
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
271,71 zł (w tym 23% VAT)
220,90 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Reflektor przeciwmgłowy
ABAKUS 551-2006l-ue

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:551-2006l-ue
Strona zabudowy z lewej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Rodzaj lampy H1
Żarówka z cokołem P14.5s
sparowany numer artykułu 551-2006R-UE
Rok modelowy od 1998
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
95,62 zł (w tym 23% VAT)
77,74 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, ciśnienie doładowania
MAGNETI MARELLI 215810007100

MAGNETI MARELLI
Producent:MAGNETI MARELLI
Numer części:215810007100
 Pasuje do:  RENAULT MASTER II Furgon (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) 82KM
114,13 zł (w tym 23% VAT)
92,79 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

130,64 zł (w tym 23% VAT)
106,21 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne