Loading data...
Loading...
image/svg+xml

VOLVO

S40 I (644)

1.9 DI (102KM / 75kW)

2000/07 - 2003/12

Silnik

Elektryka do VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM

430 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Żarówka, reflektor dalekosiężny
OSRAM 64151NL-HCB

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:64151NL-HCB
Rodzaj lampy H3
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Żarówka z cokołem PK22s
Ilość 2
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
80,20 zł (w tym 23% VAT)
65,20 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

68,45 zł (w tym 23% VAT)
55,65 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, lampa kierunkowskazu
OSRAM 2825CBN

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:2825CBN
Rodzaj lampy W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Żarówka z cokołem W2.1x9.5d
Rodzaj połączenia Pudełko
Ilość 10
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
126,06 zł (w tym 23% VAT)
102,49 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

13,49 zł (w tym 23% VAT)
10,97 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp3002(ina)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp3002(ina)
Wymiar gwintu M16x1,5
Liczba rowków 6
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
90,88 zł (w tym 23% VAT)
73,89 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Akumulator
CENTRA CC700

CENTRA
Producent:CENTRA
Numer części:CC700
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 70
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 278
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 640
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
Położenie biegunów 0
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
370,77 zł (w tym 23% VAT)
301,44 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Akumulator
CENTRA CL700

CENTRA
Producent:CENTRA
Numer części:CL700
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 70
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 278
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 760
Akumulator Akumulator EFB
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
533,59 zł (w tym 23% VAT)
433,81 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, ciśnienie doładowania
HELLA 6PP358152-131

HELLA
Producent:HELLA
Numer części:6PP358152-131
Sposób montażu przykręcany
Liczba zestyków 3
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
93,48 zł (w tym 23% VAT)
76,00 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

Przełącznik, światło cofania
FAE 40990

FAE
Producent:FAE
Numer części:40990
Wymiar gwintu M 14x1,5
Liczba zestyków 2
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
40,81 zł (w tym 23% VAT)
33,18 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

33,96 zł (w tym 23% VAT)
27,61 zł (bez VAT)
Ilość: 1 Ostatnia sztuka

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
FACET 7.1075

FACET
Producent:FACET
Numer części:7.1075
Tryb pracy mechaniczne
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
18,13 zł (w tym 23% VAT)
14,74 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Generator impulsów, wał korbowy
ENGITECH ENT800010

Producent:ENGITECH
Numer części:ENT800010
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
32,58 zł (w tym 23% VAT)
26,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

Lampa kierunkowskazu
ABAKUS 773-1515r-ue1

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:773-1515r-ue1
Strona zabudowy z przodu po prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez żarówki
Kolor przezroczysty
sparowany numer artykułu 773-1515L-UE1
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
83,96 zł (w tym 23% VAT)
68,26 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, lampa kierunkowskazu
OSRAM 7506ULT

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:7506ULT
Rodzaj lampy P21W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Żarówka z cokołem BA15s
Rodzaj połączenia Pudełko
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
38,01 zł (w tym 23% VAT)
30,90 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

3,87 zł (w tym 23% VAT)
3,15 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Rozrusznik
AS-PL s5113

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:s5113
Moc znamionowa [kW] 1,8
Napięcie [V] 12
Liczba otworów do mocowania 4
Kierunek obrotów zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Liczba zębów 12
dla numeru OE M1T85682
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
383,45 zł (w tym 23% VAT)
311,75 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL A3418S

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:A3418S
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
693,12 zł (w tym 23% VAT)
563,51 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Generator impulsów, wał korbowy
FAE 79183

FAE
Producent:FAE
Numer części:79183
Liczba zestyków 2
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
110,44 zł (w tym 23% VAT)
89,79 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Przełącznik, światło cofania
ERA 330775

ERA
Producent:ERA
Numer części:330775
Wymiar gwintu M14 x 1,5
Rozmiar klucza 22
Liczba zestyków 2
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z przewodem
Techniczny numer informacyjny circuit N.O.
 Pasuje do:  VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 102KM
114,49 zł (w tym 23% VAT)
93,08 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)