Loading data...
Loading...
image/svg+xml

VOLVO

V40 Kombi (645)

1.9 TD (90KM / 66kW)

1995/07 - 1999/08

Silnik

Elektryka do VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM

405 pasujących produktów do wybranego pojazdu

Żarówka, reflektor dalekosiężny
OSRAM 64151NL-HCB

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:64151NL-HCB
Rodzaj lampy H3
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Żarówka z cokołem PK22s
Ilość 2
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
80,20 zł (w tym 23% VAT)
65,20 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

68,45 zł (w tym 23% VAT)
55,65 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Żarówka, lampa kierunkowskazu
OSRAM 2825CBN

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:2825CBN
Rodzaj lampy W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Żarówka z cokołem W2.1x9.5d
Rodzaj połączenia Pudełko
Ilość 10
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
126,06 zł (w tym 23% VAT)
102,49 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne

13,49 zł (w tym 23% VAT)
10,97 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Alternator - sprzęgło jednokierunkowe
AS-PL afp3002(ina)

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:afp3002(ina)
Wymiar gwintu M16x1,5
Liczba rowków 6
Jakość PREMIUM LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
90,88 zł (w tym 23% VAT)
73,89 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Zestaw naprawczy do przewodów, reflektor
METZGER 2323016

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2323016
Rodzaj lampy H4
Żarówka z cokołem P43t
Liczba przewodów 3
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca ze złączem termokurczliwo-zaciskowym
Długość przewodu [mm] 240
Materiał CuSn (miedź-cyna)
Materiał izolacji przewodu Silikon
Materiał, wtyczka przełączeniowa Ceramika
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
39,93 zł (w tym 23% VAT)
32,46 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Akumulator
CENTRA CL700

CENTRA
Producent:CENTRA
Numer części:CL700
Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 70
Wysokość [mm] 190
Szerokość [mm] 175
Długość [mm] 278
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 760
Akumulator Akumulator EFB
Wersja listwy mocowania akumulatora B13
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
533,59 zł (w tym 23% VAT)
433,81 zł (bez VAT)
Ilość: 5 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Rozrusznik
BOSCH 0 986 013 200

BOSCH
Producent:BOSCH
Numer części:0 986 013 200
Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [kW] 1,7
Liczba otworów do mocowania 1
Liczba otworów gwintowanych 3
Liczba zębów 11
Liczba zębów 10
Zacisk 30,50
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
458,37 zł (w tym 23% VAT)
372,66 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne

363,38 zł (w tym 23% VAT)
295,43 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne

Regulator napięcia
METZGER 2390071

METZGER
Producent:METZGER
Numer części:2390071
Napięcie [V] 14
Numer alternatora Valeo 437437+437361
Numer alternatora Valeo 437423+437208
Numer alternatora Valeo 437559+440056
Numer alternatora Valeo 437424+437439
Numer alternatora Valeo 437434+440036
Numer alternatora Valeo 437558+437543
Numer alternatora Valeo 437112+746001
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
463,08 zł (w tym 23% VAT)
376,49 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Włącznik świateł STOP
FACET 7.1075

FACET
Producent:FACET
Numer części:7.1075
Tryb pracy mechaniczne
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
18,13 zł (w tym 23% VAT)
14,74 zł (bez VAT)
Ilość: 4 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Alternator
AS-PL A3418S

AS-PL
Producent:AS-PL
Numer części:A3418S
Napięcie [V] 12
Prąd ładowania alternatora [A] 120
Koła pasowe z kołem pasowym wolnobieżnym
Jakość STANDARD LINE
Nowa część bez kaucji
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
693,12 zł (w tym 23% VAT)
563,51 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Sterownik, oświetlenie
ERA 661412

ERA
Producent:ERA
Numer części:661412
Projekt lampy ksenon
Liczba zestyków 4
Długość przewodu [mm] 420
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
592,32 zł (w tym 23% VAT)
481,56 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, reflektor dalekosiężny
OSRAM 64210CLC

OSRAM
Producent:OSRAM
Numer części:64210CLC
Rodzaj lampy H7
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Żarówka z cokołem PX26d
Rodzaj połączenia Pudełko
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
8,60 zł (w tym 23% VAT)
6,99 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne

Czujnik, temperatura płynu chłodzącego
ERA 330139

ERA
Producent:ERA
Numer części:330139
Liczba zestyków 2
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
28,15 zł (w tym 23% VAT)
22,89 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 85126syc1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:85126syc1
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
263,31 zł (w tym 23% VAT)
214,07 zł (bez VAT)
Ilość: 3 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Lampa kierunkowskazu
ABAKUS 773-1402R-AQ

ABAKUS
Producent:ABAKUS
Numer części:773-1402R-AQ
Strona zabudowy z przodu po prawej
Rodzaj rejestracji Z aprobatą ECE
Rodzaj rejestracji Sprawdzony zgodnie z SAE
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z żarówką
Kolor szkła reflektora żółty
sparowany numer artykułu 773-1402L-AQ
Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
48,89 zł (w tym 23% VAT)
39,75 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Czujnik, temperatura powietrza dolotowego
CALORSTAT by Vernet AS0029

CALORSTAT by Vernet
Producent:CALORSTAT by Vernet
Numer części:AS0029
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
84,91 zł (w tym 23% VAT)
69,03 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

Żarówka, reflektor dalekosiężny
PHILIPS 12342llecoc1

PHILIPS
Producent:PHILIPS
Numer części:12342llecoc1
 Pasuje do:  VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 90KM
21,96 zł (w tym 23% VAT)
17,85 zł (bez VAT)
Ilość: 2 Dostępne (dostawa do 24 godzin)

19,62 zł (w tym 23% VAT)
15,95 zł (bez VAT)
Ilość: 0 Niedostępne